L77TSBH25SOL2RM8
L77TSBH25SOL2RM8
L77TSBH25SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSBH25SOL2RM8
DigiKeys produktnummer
L77TSBH25SOL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77TSBH25SOL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L77TSBH25SOL2RM8 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A
Spänningsvärde
600V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C