L77SDB25S1ACO4F
DigiKeys produktnummer
664-L77SDB25S1ACO4F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDB25S1ACO4F
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77SDB25S1ACO4F Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Primärt material
Metall
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-125°C