Bilden för L77DBH25SF179A är inte tillgänglig
L77DBH25SF179A
DigiKeys produktnummer
L77DBH25SF179A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DBH25SF179A
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Trådlindning
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C