L777HDC62PD1CH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777HDC62PD1CH3F
DigiKeys produktnummer
L777HDC62PD1CH3F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777HDC62PD1CH3F
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 62POS R/A SLDR
Detaljerad beskrivning
62 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L777HDC62PD1CH3F Modeller
Kontaktyta, tjocklek
16,0µtum (0,41µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsskåror, jordningstungor
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Kontaktform
Stämplad
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) hög densitet
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C