L777HDA26PD1CH4F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EDAC Inc.
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777HDA26PD1CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777HDA26PD1CH4F
DigiKeys produktnummer
L777HDA26PD1CH4F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777HDA26PD1CH4F
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
EDA-/CAD-modeller
L777HDA26PD1CH4F Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsskåror, jordningstungor
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Färg
Svart
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C