L777HDA26P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 543
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 85
Datablad
I lager: 0
I lager: 70
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777HDA26P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777HDA26P
DigiKeys produktnummer
L777HDA26P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777HDA26P
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L777HDA26P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
16,0µtum (0,41µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
3
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-155°C