Bilden för L777DB25PAM4 är inte tillgänglig
L777DB25PAM4
DigiKeys produktnummer
L777DB25PAM4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DB25PAM4
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar, monteringsstöd
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C