L717TSAH15POL2RM8 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 444
Datablad
NorComp Inc.
I lager: 189
I lager: 119
I lager: 0
I lager: 965
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 725
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717TSAH15POL2RM8
L717TSAH15POL2RM8
L717TSAH15POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSAH15POL2RM8
DigiKeys produktnummer
L717TSAH15POL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717TSAH15POL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717TSAH15POL2RM8 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
600V
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C