L717HDCH62P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDCH62P
DigiKeys produktnummer
L717HDCH62P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDCH62P
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 62POS SLDR CUP
Detaljerad beskrivning
62 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717HDCH62P Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) hög densitet
Arbetstemperatur
-55°C-125°C