L717HDBH44P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDBH44P
DigiKeys produktnummer
L717HDBH44P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDBH44P
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 44POS SLDR CUP
Detaljerad beskrivning
44 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717HDBH44P Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) hög densitet
Arbetstemperatur
-55°C-155°C