L717HDBG44PC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 91
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 27
Datablad
I lager: 0
I lager: 0
44 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717HDBG44PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDBG44PC309
DigiKeys produktnummer
L717HDBG44PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDBG44PC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 44POS SLDR CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717HDBG44PC309 Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) hög densitet
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-155°C