L717HDAG26PC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 543
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 85
Datablad
I lager: 0
I lager: 70
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717HDAG26PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDAG26PC309
DigiKeys produktnummer
L717HDAG26PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDAG26PC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
EDA-/CAD-modeller
L717HDAG26PC309 Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-155°C