L717HDA26PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PVF
DigiKeys produktnummer
L717HDA26PVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDA26PVF
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717HDA26PVF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-155°C