L717HDA26PD1C4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PD1C4F
DigiKeys produktnummer
L717HDA26PD1C4F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDA26PD1C4F
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717HDA26PD1C4F Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-155°C