L717DD50PAM4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 249
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 37
Datablad
Bilden för L717DD50PAM4 är inte tillgänglig
L717DD50PAM4
DigiKeys produktnummer
L717DD50PAM4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DD50PAM4
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C