L717DB25PF179
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DB25PF179
DigiKeys produktnummer
L717DB25PF179-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DB25PF179
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DB25PF179 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C