ME1016810101011
ME1016810101011
TDK Haptic Feedback Products Overview
ME1016810101011
DigiKeys produktnummer
609-6579TR-ND - Remsa och spole (TR)
609-6579CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ME1016810101011
Beskrivning
CONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
168 positioner Hona Kontakt Ospecificerat - dubbel kant Guld 0,024" (0,60mm) Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ME1016810101011 Modeller
Kategori
Utläsning
Dubbelt
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Egenskaper
Kortguide
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Korttyp
Ospecificerat - dubbel kant
Kontaktytbehandling
Guld
Kön
Hona
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Antal positioner/bricka/rad
14; 28; 14; 28
Kontakttyp
Cantilever
Antal positioner
168
Färg
Svart
Korttjocklek
0,062" (1,57mm)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Antal rader
2
Material - isolering
Termoplast
Stigning
0,024" (0,60mm)