ID25P33E4GV00LF
ID25P33E4GV00LF
ID25P33E4GV00LF
DigiKeys produktnummer
609-5772-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ID25P33E4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ID25P33E4GV00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Bulk
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Polyester
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C