HM2P70PD5110N9LF
DigiKeys produktnummer
HM2P70PD5110N9LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HM2P70PD5110N9LF
Beskrivning
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
110 Positioner Hållare, hanstift Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål
EDA-/CAD-modeller
HM2P70PD5110N9LF Modeller
Monteringstyp
Genomgående hål
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
1.5 A
Kontaktdonsutförande
B 22
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)