DD24W7SA00LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-5904-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DD24W7SA00LF |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DD24W7SA00LF Modeller |
Kategori | Flänsfunktion Hölje/skal (ogängad) |
Tillv. | Terminering Lödkopp |
Serie | Skalmaterial, ytbehandling Stål, nickelpläterad |
Förpackning Tråg | Kontaktytbehandling Guld-palladium |
Artikelstatus Aktiv | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontaktdonsutförande | Strömklassning (Ampere) 7,5A per kontakt |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 300V |
Antal positioner | Dielektriskt material Termoplast |
Antal rader 2 | Ledningsdimension 20AWG |
Monteringstyp | Kontaktmaterial Fosforbrons |
Skalstorlek, kontaktlayout 5 (DD, D) - 24W7 | Arbetstemperatur -55°C-125°C |