DCM37S343 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 3
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 195
I lager: 1
I lager: 0
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 420
I lager: 981
Bilden för DCM37S343 är inte tillgänglig
DCM37S343
DigiKeys produktnummer
DCM37S343-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCM37S343
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DCM37S343 Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Aktiv
Ingångsskydd
Svår miljö
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C