Bilden för DC25W3S500G00LF är inte tillgänglig
DC25W3S500G00LF
DigiKeys produktnummer
DC25W3S500G00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DC25W3S500G00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 (22 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DC25W3S500G00LF Modeller
Terminering
Lödmetall
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 25W3
Arbetstemperatur
-55°C-125°C