Bilden för DBM9W4S300N är inte tillgänglig
DBM9W4S300N
DigiKeys produktnummer
DBM9W4S300N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBM9W4S300N
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
9 (5 + 4 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, gul kadmiumpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Grön
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) - 9W4
Arbetstemperatur
-55°C-125°C