DBL5W5S343A40LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
5 (ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
DBL5W5S343A40LF
DigiKeys produktnummer
DBL5W5S343A40LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBL5W5S343A40LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 5POS VERT SOLDER
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DBL5W5S343A40LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
40A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C