DAL3W3S543M40LF
DigiKeys produktnummer
DAL3W3S543M40LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAL3W3S543M40LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 3POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
3 (ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DAL3W3S543M40LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (M3)
Strömklassning (Ampere)
40A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C