DAL3W3S300H30LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
3 (ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
DAL3W3S300H30LF
DigiKeys produktnummer
DAL3W3S300H30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAL3W3S300H30LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 3POS VERT SOLDER
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DAL3W3S300H30LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Strömklassning (Ampere)
30A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C