D37S33E6PA119LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 59
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 85
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 3
I lager: 164
I lager: 0
Bilden för D37S33E6PA119LF är inte tillgänglig
D37S33E6PA119LF
DigiKeys produktnummer
D37S33E6PA119LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37S33E6PA119LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,303" (7,70mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polyester
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C