D37P91C6PX00LF
D37P91C6PX00LF
D37P91C6PX00LF
DigiKeys produktnummer
609-4941-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P91C6PX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT PRESS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
EDA-/CAD-modeller
D37P91C6PX00LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C