D37P33E6GX00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 85
Datablad
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D37P33E6GX00LF
DigiKeys produktnummer
D37P33E6GX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P33E6GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
EDA-/CAD-modeller
D37P33E6GX00LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-125°C