D25S91C4PA00 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Bilden för D25S91C4PA00 är inte tillgänglig
D25S91C4PA00
DigiKeys produktnummer
D25S91C4PA00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S91C4PA00
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Föråldrad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C