D25S91C4GV00LF
DigiKeys produktnummer
609-D25S91C4GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S91C4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
D25S91C4GV00LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C