D25S90C6GL00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Bilden för D25S90C6GL00LF är inte tillgänglig
D25S90C6GL00LF
DigiKeys produktnummer
D25S90C6GL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S90C6GL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C