D25S24A6RX22LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
ITT Cannon, LLC
I lager: 0
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D25S24A6RX22LF
DigiKeys produktnummer
D25S24A6RX22LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S24A6RX22LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
D25S24A6RX22LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödpasta
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C