D25P91C4GV00LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | D25P91C4GV00LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | D25P91C4GV00LF |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | D25P91C4GV00LF Modeller |
Serie | Kontaktytbehandling Guld |
Förpackning Tråg | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Artikelstatus Aktiv | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontaktdonsutförande | Strömklassning (Ampere) 5A per kontakt |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Egenskaper Kortlås, jordningsindenteringar |
Antal positioner | Spänningsvärde 300V |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |