D25P24A4PA00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 93
I lager: 4
EDAC Inc.
EDAC Inc.
Amphenol CS (Commercial Products)
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D25P24A4PA00LF
DigiKeys produktnummer
D25P24A4PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25P24A4PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D25P24A4PA00LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C