D25P24A4GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-6360-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25P24A4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D25P24A4GX00LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C