D15S91C4GV00LF
DigiKeys produktnummer
D15S91C4GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S91C4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT PRESS
EDA-/CAD-modeller
D15S91C4GV00LF Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C