D15S33E6RX09LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 0
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 606
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D15S33E6RX09LF
DigiKeys produktnummer
D15S33E6RX09LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S33E6RX09LF
Beskrivning
CONN DSUB RCPT 15P R/A SLD PASTE
EDA-/CAD-modeller
D15S33E6RX09LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Egenskaper
Kortguide, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polyamid (PA), nylon (glasfylld)
Arbetstemperatur
-55°C
Flänsfunktion
Hölje/skal (4-40)
Basproduktens nummer
Terminering
Lödpasta
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (6)
A-DF 15 A/KG-FAssmann WSW Components0A-DF15A/KG-F-NDkr 18,93564Similar
A-DF 15 A/KG-T2SAssmann WSW Components606AE10929-NDkr 12,04000Similar