D15S33E6RL09LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 0
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 708
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D15S33E6RL09LF
DigiKeys produktnummer
D15S33E6RL09LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S33E6RL09LF
Beskrivning
CONN DSUB RCPT 15P R/A SLD PASTE
EDA-/CAD-modeller
D15S33E6RL09LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Egenskaper
Kortguide, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polyamid (PA), nylon (glasfylld)
Arbetstemperatur
-55°C
Flänsfunktion
Hölje/skal (M3)
Basproduktens nummer
Terminering
Lödpasta
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (6)
A-DF 15 A/KG-FAssmann WSW Components0A-DF15A/KG-F-NDkr 18,93564Similar
A-DF 15 A/KG-T2SAssmann WSW Components708AE10929-NDkr 12,04000Similar