D15S33E6GV12LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 2 702
Datablad
Similar
ITT Cannon, LLC
I lager: 96
Datablad
Bilden för D15S33E6GV12LF är inte tillgänglig
D15S33E6GV12LF
DigiKeys produktnummer
D15S33E6GV12LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S33E6GV12LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Termoplast
Arbetstemperatur
-55°C-225°C