D15S33E4GV00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 51
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 12
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
EDAC Inc.
I lager: 56
EDAC Inc.
I lager: 0
I lager: 62
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D15S33E4GV00LF
DigiKeys produktnummer
609-1498-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S33E4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D15S33E4GV00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C