D15S24A6RV09LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 104
Amphenol CONEC
Amphenol CONEC
NorComp Inc.
EDAC Inc.
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D15S24A6RV09LF
DigiKeys produktnummer
D15S24A6RV09LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S24A6RV09LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
D15S24A6RV09LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödpasta
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Kortguide
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C