D15S24A6RL22LF
DigiKeys produktnummer
D15S24A6RL22LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S24A6RL22LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
D15S24A6RL22LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödpasta
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C