D15S24A4PL00LF
DigiKeys produktnummer
D15S24A4PL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S24A4PL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D15S24A4PL00LF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C