Bilden för D15S14A6GV00LF är inte tillgänglig
D15S14A6GV00LF
DigiKeys produktnummer
2266-D15S14A6GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S14A6GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C