D15P34A4GX00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för D15P34A4GX00LF är inte tillgänglig
D15P34A4GX00LF
DigiKeys produktnummer
D15P34A4GX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15P34A4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C