D15P33E4GX00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 3 290
Datablad
Direkt
I lager: 53
Datablad
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D15P33E4GX00LF
D15P33E4GX00LF
D15P33E4GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-1493-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15P33E4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D15P33E4GX00LF Modeller
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C