D15P24B6GI00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 1 648
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Bilden för D15P24B6GI00LF är inte tillgänglig
D15P24B6GI00LF
DigiKeys produktnummer
D15P24B6GI00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15P24B6GI00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C