98424-G52-44ALF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 44 positioner 0,079" (2,00mm)
98424-G52-44ALF
DigiKeys produktnummer
609-2650-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
98424-G52-44ALF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 44POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
98424-G52-44ALF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,244" (6,20mm)
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
2A (AC/DC)
Spänningsvärde
200V (AC/DC)