98424-G52-26ALF
DigiKeys produktnummer
609-2640-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-2640-1-ND - Remsbit (CT)
609-2640-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
98424-G52-26ALF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 26POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 26 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
98424-G52-26ALF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,244" (6,20mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
2A (AC/DC)
Spänningsvärde
200V (AC/DC)